Zdjęcia

Tegoroczna zima płata nam figle, raz jest ciepło, a raz jest lekki mróz. Dlatego korzystając z jej uroku, pięknego śniegu, który spadł postanowiliśmy pobawić się na śniegu w naszym przedszkolnym

Tegoroczna zima płata nam figle, raz jest ciepło, a raz jest lekki mróz. Dlatego korzystając z jej uroku, pięknego śniegu, który spadł postanowiliśmy pobawić się na śniegu w naszym przedszkolnym

Tegoroczna zima płata nam figle, raz jest ciepło, a raz  jest lekki mróz. Dlatego korzystając z jej uroku, pięknego śniegu, który spadł postanowiliśmy pobawić się na śniegu w naszym przedszkolnym

Dnia 13.01.2021 r. w grupie IV ,,Biedronki ” odbyły się zajęcia pt. ,,Dzień wody ” -zabawy badawcze z wodą przeprowadzone przez nauczycielkę p.Renatę Pisarek. Głównym celem zajęć było zapoznanie dzieci

Page 115 of 130
1 113 114 115 116 117 130